SC/SC OS2 9/125 µm duplex patchcord

SC/SC OS2 9/125 µm duplex patchcord



Product vergelijk (0)


SC/SC OS2 9/125 µm 1 m duplex patchcord

SC/SC OS2 9/125 µm 1 m duplex patchcord

OS2 9/125 µm duplex glazvezel, gele buitenmantel.SpecificatiesUPC polishingInsertion  loss (typ..

€ 17,12 Excl. BTW: € 14,15

SC/SC OS2 9/125 µm 2 m duplex patchcord

SC/SC OS2 9/125 µm 2 m duplex patchcord

OS2 9/125 µm duplex glazvezel, gele buitenmantel.SpecificatiesUPC polishingInsertion  loss (typ..

€ 18,72 Excl. BTW: € 15,47

SC/SC OS2 9/125 µm 3 m duplex patchcord

SC/SC OS2 9/125 µm 3 m duplex patchcord

OS2 9/125 µm duplex glazvezel, gele buitenmantel.SpecificatiesUPC polishingInsertion  loss (typ..

€ 20,00 Excl. BTW: € 16,53

SC/SC OS2 9/125 µm 5 m duplex patchcord

SC/SC OS2 9/125 µm 5 m duplex patchcord

OS2 9/125 µm duplex glazvezel, gele buitenmantel.SpecificatiesUPC polishingInsertion  loss (typ..

€ 21,78 Excl. BTW: € 18,00

SC/SC OS2 9/125 µm 10 m duplex patchcord

SC/SC OS2 9/125 µm 10 m duplex patchcord

OS2 9/125 µm duplex glazvezel, gele buitenmantel.SpecificatiesUPC polishingInsertion  loss (typ..

€ 28,99 Excl. BTW: € 23,96

Weergeven 1 t/m 5 van in totaal 5