Adapter Singlemode



Product vergelijk (0)


ST simplex singlemode adaptor

ST simplex singlemode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two fibers (loaded with connectors i.e p..

€ 3,73 Excl. BTW: € 3,08

ST duplex singlemode adaptor

ST duplex singlemode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two..

€ 5,32 Excl. BTW: € 4,40

SC duplex singlemode adaptor

SC duplex singlemode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two..

€ 6,70 Excl. BTW: € 5,54

SC simplex singlemode adaptor

SC simplex singlemode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two fibers (loaded with connectors i.e p..

€ 4,85 Excl. BTW: € 4,01

SC duplex singlemode adaptor (metaal)

SC duplex singlemode adaptor (metaal)

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two..

€ 8,57 Excl. BTW: € 7,08

SC simplex singlemode adaptor (zonder flenzen)

SC simplex singlemode adaptor (zonder flenzen)

Zelfde als SC simplex singlemode adaptor maar dan zonder flenzen. Adapters (or bulkhea..

€ 4,63 Excl. BTW: € 3,83

ST/SC duplex singlemode adaptor

ST/SC duplex singlemode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two..

€ 5,97 Excl. BTW: € 4,93

ST/SC simplex singlemode adaptor (metaal)

ST/SC simplex singlemode adaptor (metaal)

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two..

€ 4,95 Excl. BTW: € 4,09

ST/SC duplex singlemode adaptor (metaal)

ST/SC duplex singlemode adaptor (metaal)

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two fibers (loaded with connectors i.e p..

€ 6,78 Excl. BTW: € 5,60

SC-APC/SC-APC simplex singlemode adaptor

SC-APC/SC-APC simplex singlemode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two..

€ 4,48 Excl. BTW: € 3,70

SC-APC/SC-APC duplex singlemode adaptor

SC-APC/SC-APC duplex singlemode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two..

€ 6,70 Excl. BTW: € 5,54

LC duplex singlemode adaptor

LC duplex singlemode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two..

€ 8,89 Excl. BTW: € 7,35

LC quad singlemode adaptor

LC quad singlemode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two..

€ 16,30 Excl. BTW: € 13,47

LC duplex singlemode adaptor (zonder flenzen)

LC duplex singlemode adaptor (zonder flenzen)

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two fibers (loaded with connectors i.e p..

€ 8,78 Excl. BTW: € 7,26

LC/APC duplex singlemode adaptor

LC/APC duplex singlemode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two..

€ 8,40 Excl. BTW: € 6,94

FC simplex singlemode adaptor

FC simplex singlemode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two fibers (loaded with connectors i.e p..

€ 4,19 Excl. BTW: € 3,46

24 screws bundle for SC & LC adaptors

24 screws bundle for SC & LC adaptors

Screws for SC or LC simplex, duplex or quad adaptors. ..

€ 6,44 Excl. BTW: € 5,32

Weergeven 1 t/m 17 van in totaal 17