Adapter Multimode



Product vergelijk (0)


ST simplex multimode adaptor

ST simplex multimode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two fibers (loaded with connectors i.e p..

€ 2,17 Excl. BTW: € 1,79

SC simplex multimode adaptor

SC simplex multimode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two..

€ 2,76 Excl. BTW: € 2,28

SC duplex multimode adaptor

SC duplex multimode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two..

€ 3,44 Excl. BTW: € 2,84

SC duplex multimode adaptor (metaal)

SC duplex multimode adaptor (metaal)

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two..

€ 4,66 Excl. BTW: € 3,85

SC simplex multimode adaptor (zonder flenzen)

SC simplex multimode adaptor (zonder flenzen)

Zelfde als SC simplex multimode adaptor maar dan zonder flenzen. Adapters (or bulkhead..

€ 6,34 Excl. BTW: € 5,24

LC duplex multimode adaptor

LC duplex multimode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two fibers (loaded with connectors i.e p..

€ 7,61 Excl. BTW: € 6,29

LC quad multimode adaptor

LC quad multimode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two..

€ 13,98 Excl. BTW: € 11,55

LC duplex multimode aqua adaptor

LC duplex multimode aqua adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two fibers (loaded with connectors i.e p..

€ 8,89 Excl. BTW: € 7,35

LC duplex multimode adaptor (zonder flenzen)

LC duplex multimode adaptor (zonder flenzen)

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two..

€ 7,49 Excl. BTW: € 6,19

MTRJ simplex multimode adaptor

MTRJ simplex multimode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two fibers (loaded with connectors i.e p..

€ 5,36 Excl. BTW: € 4,43

FC simplex multimode adaptor

FC simplex multimode adaptor

Adapters (or bulkheads) ar used to connect two fibers (loaded with connectors i.e p..

€ 2,66 Excl. BTW: € 2,20

24 screws bundle for SC & LC adaptors

24 screws bundle for SC & LC adaptors

Screws for SC or LC simplex, duplex or quad adaptors. ..

€ 6,44 Excl. BTW: € 5,32

Weergeven 1 t/m 12 van in totaal 12